Kansli

Henrik Landén

Ansvarig

Tel: 036-34 54 53
E-post: henrik.landen@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Kanslichef

Övrigt: Moderklubb: Hovslätts IK

Johanna Karlsson

Spelarutbildning

Tel: 036-34 54 51
E-post: johanna.karlsson@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Spelarutbildning, kommunikation, evenemang

Övrigt: Moderklubb: Gnosjö Spirit FC

Magnus Appelberg

Domare

Tel: 036-34 54 54
E-post: magnus.appelberg@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Domare, Sommarcuper

Övrigt: Moderklubb: IK Reif

Pontus Dorch

Tränar- och spelarutbildning

Tel: 036-34 54 48
E-post: pontus.dorch@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Administration Tränar- och spelarutbildning, Futsal

Övrigt: Moderklubb: Färjestadens GoIF

Rebin Mardan

Tränarutbildning

Tel: 036-34 54 49
E-post: rebin.mardan@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Fotbollsutvecklare, utvecklingsfrågor Tränarutbildning

Övrigt: Moderklubb: Bankeryds SK

Mats Larlind

Tävling Senior

Tel: 036-34 54 47
E-post: mats.larlind@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Seniorfotboll

Övrigt: Moderklubb: Skogslunds IF

Patric Eriksson

Barn & Ungdom

Tel: 036-34 54 52
E-post: patric.eriksson@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Barn & Ungdomsfotboll. Landslagets Fotbollskola

Övrigt: Moderklubb: Norrahammars IK

Axel Nyquist

Ekonomi

Tel: 036-34 54 55
E-post: axel.nyquist@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Ekonomi

Övrigt: Moderklubb: Jönköpings Södra IF

Ellen Strand

Föreningskonsulent

Tel: 036-34 54 50
E-post: ellen.strand@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Föreningsutveckling, Idrottslyftet, utmärkelser

Övrigt: Moderklubb: Waggeryds IK