Spelprogram - Träningsmatcher Div.1-2

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ariana FC Noraollah Amiri 0739968259 Röd/Svart/Svart
Asarums IF FK Asarums IF FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
BK Astrio Peter Lindau 03534503 0707799204 Gul/Svarta/Gula
BK Forward BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Olympic Ingmar Nilsson Grön, Grön, Grön
Eskilsminne IF Berne Sten 0735376749 Gul/blå/Blå/Gul
Eslövs BK Eslövs BK(Föreningen) rödsvart, svart, röd
FBK Balkan FBK Balkan(Föreningen) Blå, Vit, Röd
FC Rosengård 1917 FC Rosengård 1917(Föreningen) Vit, Vit, Vit
FK Karlshamn United Herr FK Karlshamn United(Föreningen) vit, vit, vit
FK Karlskrona A-trupp Petter Abrahamsson 0703080490 Orange, Svart, Orange
Hittarps IK Ieva Melanija Kibirkstis 0735949209 vit/svart/vit
Hässleholms IF Hässleholms IF(Föreningen) grön, vit, grön
Högaborgs BK Högaborgs BK(Föreningen) grönsvart, svart, Svart
Höganäs BK Alexander Vikner Röd, Blå, Röd
IF Limhamn Bunkeflo IF Limhamn Bunkeflo(Föreningen) Röd, Svart, Svart
IF Lödde IF Lödde(Föreningen) Gul, Svart, Gula
IFK Hässleholm Jonas Jönsson 0733527001 gul-svart randig hel svart rygg, svart, svart
IFK Karlshamn IFK Karlshamn(Föreningen) Blå/Vit, Vit, Vit
IFK Lidingö FK IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IFK Malmö FK Per Harrysson 0702159171 Gul, Vit, Vit
IFK Trelleborg FK IFK Trelleborg FK(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
IFK Värnamo IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFÖ Bromölla IF (A) Conny Johansson 0705804652 vit/svart/vit
IS Halmia IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
Kristianstad FC Anders Swahn 0709504992 Orange, Orange, Orange
KSF Prespa Birlik Ercan Kerim 0737101516 Grön rakt igenom
Kulladals FF Kulladals FF(Föreningen) blå, vit, blå
Landskrona BoIS A Landskrona BoIS(Föreningen) Svart/vit randig, Svart, Vit
Landskrona BoIS U19 Landskrona BoIS(Föreningen) Svart/vit randig, Svart, Vit
Limhamns FF Limhamns FF(Föreningen) Vit/Grön, Vit, Vit
Lunds BK Lunds BK(Föreningen) Gul, Vit, Gul
Malmö City FC Malmö City FC(Föreningen) svart, svart, svart
Malmö FF Malmö FF(Föreningen) ljusblå, vit, ljusblå
Nosaby IF Nosaby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sölvesborgs GoIF Fredrik Björn 0709322248 Svart, Vit, Vit
Tomelilla IF Tomelilla IF(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
Torns IF Richard Ringhov 0702115668 orange, svart, orange
Torns IF U19 Torns IF(Föreningen) orange, svart, orange
Veberöds AIF Jonas Adolfsson 04680754 0737271764 vit, svart, vit
VMA IK VMA IK(Föreningen) grönvit, Vit, grön/vit
Ängelholms FF Kalle Hansson 0768646827 Gul/Blåa/Gul
Österlen FF Jonas Stridsberg 0708965501 vit, vit, vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-24 19:00 IFK Malmö FK - Malmö FF Malmö IP
2020-01-25 10:00 Eslövs BK - Landskrona BoIS U19 Berga IP, konstgräs
2020-01-31 19:00 IFK Hässleholm - Hässleholms IF Österås IP konstgräs 1
2020-02-01 13:00 Torns IF - Torns IF U19 Tornvallen, Stångby konstgräs
2020-02-01 13:00 Landskrona BoIS A - Eskilsminne IF Landskrona IP F-plan konstgräs
2020-02-01 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Österlen FF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2020-02-02 13:00 IFK Malmö FK - Högaborgs BK Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2020-02-08 12:00 Eslövs BK - IF Lödde Berga IP, konstgräs
2020-02-08 12:00 Österlen FF - FC Rosengård 1917 Skillinge IP konstgräs
2020-02-08 13:00 Ängelholms FF - Eskilsminne IF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2020-02-08 14:00 Kristianstad FC - KSF Prespa Birlik
2020-02-08 14:00 IFK Hässleholm - BK Olympic Österås IP konstgräs 1
2020-02-08 14:00 IFÖ Bromölla IF (A) - Sölvesborgs GoIF Ivöstrand idrottsområde, Bromölla MultiCopy Arena, 11-manna
2020-02-15 12:00 Österlen FF - Nosaby IF Skillinge IP konstgräs
2020-02-15 13:00 Ängelholms FF - Landskrona BoIS A Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2020-02-15 13:00 Eskilsminne IF - Torns IF Filborna IP 5
2020-02-15 13:00 Lunds BK - Eslövs BK Klostergårdens IP, centrumplan
2020-02-15 13:30 FC Rosengård 1917 - Kristianstad FC Rosengårds IP konstgräs
2020-02-15 14:00 IFÖ Bromölla IF (A) - IFK Karlshamn Ivöstrand idrottsområde, Bromölla MultiCopy Arena, 11-manna
2020-02-15 14:30 IFK Malmö FK - KSF Prespa Birlik Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
2020-02-18 19:00 IFK Hässleholm - Eslövs BK Österås IP konstgräs 1
2020-02-19 17:30 Lunds BK - Avarta DK Klostergårdens IP, centrumplan
2020-02-22 12:00 Hittarps IK - IF Limhamn Bunkeflo Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-02-22 12:00 Nosaby IF - FK Karlshamn United Herr Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2020-02-22 12:15 IF Lödde - KSF Prespa Birlik Tolvans IP konstgräs
2020-02-22 13:00 Ängelholms FF - IFK Värnamo Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2020-02-22 14:00 Kristianstad FC - Eslövs BK Kristianstads Arenaområde konstgräs 2
2020-02-22 14:00 IFÖ Bromölla IF (A) - Asarums IF FK Ivöstrand idrottsområde, Bromölla MultiCopy Arena, 11-manna
2020-02-24 19:30 Torns IF - Österlen FF Tornvallen, Stångby konstgräs
2020-02-29 10:00 Eslövs BK - Tomelilla IF Berga IP, konstgräs
2020-02-29 12:00 Nosaby IF - IFK Karlshamn Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2020-02-29 13:00 Torns IF - IS Halmia Tornvallen, Stångby konstgräs
2020-02-29 13:00 FC Rosengård 1917 - Malmö City FC Rosengårds IP konstgräs
2020-02-29 14:00 Kulladals FF - KSF Prespa Birlik Kulladals IP, konstgräs
2020-02-29 15:00 IFK Trelleborg FK - IFK Malmö FK Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
2020-03-04 20:00 Eslövs BK - Torns IF Berga IP, konstgräs
2020-03-06 19:00 Kristianstad FC - Hässleholms IF
2020-03-07 12:00 Österlen FF - Eslövs BK Skillinge IP konstgräs
2020-03-07 13:00 Ängelholms FF - IFK Malmö FK Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2020-03-07 13:00 BK Olympic - Kulladals FF Lindängens IP, Malmö konstgräs
2020-03-07 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - IFK Hässleholm Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2020-03-07 14:00 IFÖ Bromölla IF (A) - Nosaby IF Ivöstrand idrottsområde, Bromölla MultiCopy Arena, 11-manna
2020-03-07 15:00 IFK Trelleborg FK - KSF Prespa Birlik Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
2020-03-11 19:30 Torns IF - IFK Hässleholm Tornvallen, Stångby konstgräs
2020-03-14 12:00 FC Rosengård 1917 - IF Lödde Rosengårds IP konstgräs
2020-03-14 13:00 Torns IF - Ängelholms FF Tornvallen, Stångby konstgräs
2020-03-14 14:00 Kristianstad FC - FK Karlskrona A-trupp
2020-03-14 14:00 Österlen FF - BK Olympic Skurups IP, konstgräs
2020-03-14 14:00 IFÖ Bromölla IF (A) - VMA IK Ivöstrand idrottsområde, Bromölla MultiCopy Arena, 11-manna
2020-03-14 16:00 Nosaby IF - Asarums IF FK Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2020-03-15 12:00 Eslövs BK - FBK Balkan Berga IP, konstgräs
2020-03-18 20:00 IF Lödde - Torns IF Tolvans IP konstgräs
2020-03-21 10:00 Eslövs BK - Högaborgs BK Berga IP, konstgräs
2020-03-21 12:00 FC Rosengård 1917 - BK Olympic Rosengårds IP konstgräs
2020-03-21 13:00 IFK Malmö FK - Torns IF Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2020-03-21 14:00 Kristianstad FC - IF Limhamn Bunkeflo
2020-03-21 14:30 Österlen FF - IFK Lidingö FK Klostergårdens IP, centrumplan
2020-03-24 13:00 Ängelholms FF - BK Astrio Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2020-03-28 13:00 (Inst.) Ängelholms FF - Hittarps IK Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2020-03-28 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Veberöds AIF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2020-03-28 14:00 Torns IF - BK Forward Tornvallen, Stångby konstgräs
2020-03-28 14:00 Nosaby IF - IFK Hässleholm Nya Vallbjörka A-plan
2020-03-28 14:00 Kulladals FF - Asarums IF FK Kulladals IP, konstgräs
2020-03-28 14:00 Kristianstad FC - BK Olympic
2020-03-28 14:00 IFÖ Bromölla IF (A) - Tomelilla IF Ivöstrand idrottsområde, Bromölla MultiCopy Arena, 11-manna
2020-03-29 13:00 IFK Trelleborg FK - BK Olympic Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
2020-04-04 14:00 (Inst.) Nosaby IF - Eslövs BK Nya Vallbjörka A-plan
2020-07-26 14:00 IFK Malmö FK - IFK Hässleholm Malmö Stadion